Demdaal z.s.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Napište dětem
Titulek:
Jméno:
Zpráva:
Bezpečnostní kód: Kontrolní obrázek Znovu načíst kontrolní obrázek
   
 

Host: Pro Čejky z Kardašky

Ahoj Lído a Lenko,

prohlédli jsme fotky a dokonce vás i našli- ty holínky ke kraťasům nic moc.Doufám,že už pršet nebude a holínky nebudou třeba.Má se ochladit tak už to na koupání asi moc nebude...Dneska jsme čistili kamna, tak buďte rády, že jste na táboře, létaly nejen saze....Věrka zítra frčí do Počátek a tak už je nervozní. Pozdravují babička s dědou. Až se vrátíte z tábora mohli bychom v neděli zajet na miminko za Májou, co vy na to?

Čekám slibované psaní...Táta posílá pusu a náš baskervil pacTongue out Mějte se a nezlobte máma 

Sobota, 06 Srpen 2016

rodiče: Pro Vojtu Vyborneho

Ahoj Vojtíku,

moc Tě zdravíme a jsem se rádi, že se máš dobře. Podle první série fotek vypadáš spokojeně a to jsme rádi. Táťka zítra s Adélkou jede k babičce a pak na chalupu otrhat rajčata a cuketu. Já chodím do práce. Tak se měj fajn a najděte toho psa...Adélku to moc zajímá. Papa a posíláme  pusu a + :)

Sobota, 06 Srpen 2016

Anička, Alenka a Verunka ...: POZDRAV PRO KOČKY

Ahoj princezny. Tak jak se máte? Doufám, že dobře ale občas si na nás vzpomenete. Včera jsme byli s mamkou v Příbrami. Prošli jsme si dva doly. Aničko, mám pro tebe kámen s dolu Anna. Pak jsme byli na Svaté hoře. Dneska jsme si udělali celodenní výlet do Brd. Ujeli jsme asi 47km. Nožičky nás pěkně bolí. Mějte se moc krásně a posíláme pusy. 

Tatík a mamík

p.s. dneska jsem zapsal 500. keš Cool

Sobota, 06 Srpen 2016

Prokešovi: Pro Daníka

Ahoj Daníku,

doufám, že nezlobíš a udržuješ si pořádek v chatce. Nezapomeň si sušit věci a když je mokro, vezmi si gumovky, v dešti pláštěnku. Nezapomeň co jsme ti kladli na srdce. Kdybys měl nějaké problémy, řekni Martinovi, ale nechoď za ním s blbostmi. Chovej se slušně a poslouchej vedoucí! Doufám, že neuslyším žádné stížnosti. Mamka

Sobota, 06 Srpen 2016

Host: Pro Káju Skořepu

Ahoj Kájo, doufám, že se ti daří v tvém Skořepa baru a tvá štěkaná všem chutná. Neboj za týden ti přivezu další Haničky. Dávej pozor na své různé krámy. 

Miluju tě 

Tvoje nejlepší kamarádka BOBR. Cool

Sobota, 06 Srpen 2016

Host: Pro Dereťáky

Ahoj, pozdravuje vás babička a děda. Dneska se počasí trochu umoudřilo, tak snad to pár dní vydrží. Večer jdeme na Drahofest k Marčíkům, budeme na vás při hrách myslet.Wink

Sobota, 06 Srpen 2016

Z vyletu: Pro Vašíka a Tobika

Ahoj Kluci, posíláme pozdravy z Plzně, jsme ubytováni v krásném srubu a kolem máme zvířátka, koniky, poniky, lamy, ovce a kozy. Jája by se mohl svézt na ponikovy, ale nechce, asi se boji. Pojedeme na výlet do okolí. Snad mate hezky a neprší, těšíme se na dobrodružství s baskervilem, az budete vykládat. Pa maminka( tetička) , Jaja a taťka (strejda)

Sobota, 06 Srpen 2016

Mamka, taťka a Máťa: pro Terinku chatka 9

Ahoj Teri,tak jak dneska bylo? Doufám, že si to s holkama uzivate. Trochu se polepše to v úkliduWink  Moc na tebe myslime.  Posíláme pusinku

Pátek, 05 Srpen 2016

Gabriela: Pro Elenku Pudivítrovou

Ahojky Elí,

tak jak to jde? Doufám, že se ti na táboře líbí, protože tolik zážitků, co zažiješ na táboře, doma určitě nezažiješ Cool Průběžně ti trhám jahůdky a dávám do mrazáku, aby sis pak mohla dělat koktejly. Drápek už skáče přes vrata jako fík, ale pokaždý se vrátí, je jen zvědavej, co se děje venku. Taky tě pozdravuje teta Natálka. Měj se krásně a dávej na sebe pozor.

Mamka a taťka

Pátek, 05 Srpen 2016

Michal Koutný: maminka Koutná

Ahoj,Míšo,posílám pozdrav z domova....Smile,tady se dějí malé.ale reálné změny....k lepšímu...u nás vše ok....a doufám,že Ty na táboře také(hlavně s tou alergií a astma)Každý den(několikrát za den si na tebe vzpomenu)co asi zrovna děláte,jak se máte,jak se vám daří hledat,pátrat po psu Baskervilském....(to musí být napínavý, a dobrodružný.....)Včera horko,dnes tu celý den prší....tak doufám,že na vysočině není takové bláznivé počasí....Dávej na sebe pozor a někdy písni sms.Posílám Kiss

Pátek, 05 Srpen 2016

Host: Pro Terezku

Ahoj,

  tak jak je? včera bylo strašný horko, tak jsme trávili den na řece. Dneska pro změnu prší, tak nevim jestli se na kolotoče vůbec dostanem. Příští víkend přijede babička Mirka. tak se zatím měj.

zdraví tě celá rodina

Pátek, 05 Srpen 2016

Anička, Alenka a Verunka ...: Pozdrav pro holky

Ahoj princezny. Tak už jsme s mamkou na té dovolené. Je to tu moc hezké. Včera jsme si dali výjižďku na kole a dnes se chystáme do Příbramy na Svatou horu a možná půjdeme i do dolů jestli mamku ukecám. Akorát nám prší. Snad je u vás lepší počasí. Mějte se moc krásně. Posíláme pusy. Tatík a mamík.

Pátek, 05 Srpen 2016

MAMKA: JANĆA CHATKA Ć. 9

Ahoj Jančo, posílám Ti pozdrav z Prachatic. Mějte se moc hezky ahoj máma

Čtvrtek, 04 Srpen 2016

Host rodiče: pro Petrušku a Vašíka z Mexika

Ahoj Petruško a Vašíku, posíláme moc pozdravů.Vzpomínáme na Vás.Doufáme, že se Vám tam líbí a máte spoustu kamarádů.Užívejte si to,ať máte plno pěkných zážitků.Pusu posílá mamka a taťka.Babička také pozdravuje.

 

Čtvrtek, 04 Srpen 2016

rodiče: pro Vašíka Hunala

Ahoj Vašíku. Jak se máš? Určitě máš spoustu nových zážitků.

Taťka stále staví komín. Jakub už je fit, tak tě možná překvapí. Ennie dnes měla domácí vězení, protože nám ukradla hromadu

bot a keramického ptáčka ze zahrádky. Měj se hezky. Wink

Čtvrtek, 04 Srpen 2016

RODICE: Vojta chatka c. 12

Ahoj Vojto, zdravíme tě a doufáme.,ze jsi se dobře zabydlel a z kamarádi. Včera jsme byli na houbách. Měli jste pravdu rostou. Taťka s Fandou dělali zásuvku do auta. Já dnes měla v práci volno. Moc tě zdraví všichni Coufal i babička a my. Měj se hezky a užívej si to. Papa mamka, taťka a Adélka

Čtvrtek, 04 Srpen 2016

admin: Pro MATĚJ ŠMÍD

Ahoj Matíku, moc na vás všechny myslím a jsem ráda, že se ti líbí. Prosím hlídej si svoje věci, hlaš se tatínkovi a snaž se vstávat na rozcvičku :)

Mám vás moc ráda.

 

Mamka

Čtvrtek, 04 Srpen 2016

Kuba Hunal: Tým fialových

  Zdravím tým fialových, snad se k vám brzi přidám, hodně zdaru přeje Glum.

Čtvrtek, 04 Srpen 2016

Host: pro Adélku z Mexika

Ahoj Adélko, jak se ti spinká v chatce? Máš nové kamarády?Máš čas si psát něco do sešítku? Moc všechny pozdravujeme. Těšíme se, až nám to budeš vyprávět, co jste dělali. Moc na tě myslíme. Pusu posílá Toníček, mamka a taťka

Čtvrtek, 04 Srpen 2016

Host: Pro Verunku P

Ahoj Veru, tak cesta z tábora byla v dešti, nejprve mírném, pak už vydatnějším. Naštěstí se pak blíž k Brnu vyčasilo.SmileBambulce se už daří líp, už má chuť si hrát. Akorát kocour by jí rád zlobil. Tak jak se Ti spalo 1.noc?? Měj se tam krásně i všichni ostatní v chatce. Mamka a taťka.

Středa, 03 Srpen 2016

 

Počet zobrazených JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL