Demdaal z.s.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Akce Akce v roce 2016
Akce 2016

Tvoření pro radost

Email Tisk PDF

Letošní podzimní vyrábění bylo pro všechny, kdo přišli, prostorem pro zajímavé tvoření a možná i včasné obstarání vánočních dárků. Vyráběly se šperky, olejové lampy, dekorativní  figurky, stromečky a věnce. Práce se dařila malým i velkým, vzniklo spoustu originálních kousků. Tak ať dělají parádu a radost.

 

Fotogalerie

Aktualizováno Neděle, 27 Listopad 2016 21:27
 

Výtvarný a literární projekt

Email Tisk PDF

40. výročí svatořečení prachatického rodáka sv. Jana Nepomuka Neumanna

Podrobnosti ZDE
Aktualizováno Pondělí, 19 Červen 2017 19:25
 

Hudební minifestival

Email Tisk PDF

V páteční podvečer 9.září  se na strunkovické Sokolské louce vzpomínalo na prázdniny.  Sešli se tu děti i dospělí, aby  se společně v tom rozjíždějícím se  novém školním roce ještě na chvíli zastavili u uplynulých prázdninových dnů. A tak se vyprávělo, zpívalo, tvořilo, fotilo, střílelo a dlouho do noci sedělo u táboráku. Vládla pohoda a dobrá nálada. Děkujeme hudebníkům za jejich autorský  koncert a zpěvy u ohně, děkujeme všem organizátorům za přípravu stanovišť a děkujeme všem, kteří přišli zamávat prázdninám.

 

Fotografie ZDE

 

Aktualizováno Neděle, 16 Říjen 2016 11:08
 

Genius Loci 2016

Email Tisk PDF

Info o turnaji

Propozice

Seznam přihlášených a možnost přihlásit se ZDE

 

Aktualizováno Sobota, 24 Září 2016 11:09
 

Velikonoční pozvánka

Email Tisk PDF

Velikonoční tvoření ve Strunkovicích nabídlo účastníkům možnost vyzkoušet si různé rukodělné techniky a vytvořit si dekorace pro zkrášlení nadcházejících svátků. Malovaly se kraslice tradičním zdobením vosku, zdobily  kameny v jarním stylu, vytvářely se dekorativní věnce, závěsy a zápichy. Tvořili společně děti i dospělí a ponuré sobotní odpoledne rozkvetlo veselými barevnými tóny.

 

Fotky

 

Aktualizováno Úterý, 29 Březen 2016 21:50
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL