Demdaal z.s.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Akce Akce v roce 2012 Oslava Dětského dne ve Strunkovicích

Oslava Dětského dne ve Strunkovicích

Email Tisk PDF

plakat

 

Srdečně zveme všechny na oslavu Dětského dne ve Strunkovicích nad Blanicí

Velcí i malí se mohou těšit na střelbu z luku a z kuše, na různé hry a soutěže a na spoustu dalšího...

V sobotu 9. června 2012 od 14 hodin na místním hřišti

(plakát zobrazíte klinutím na miniaturu)

 Více než 100 fotek z dětského dne najdete TADY

Počasí nás v sobotu napínalo do poslední chvíle. I přes poměrně vytrvalý déšť jsme se v poledne rozhodli, že odpolední program v omezeném rozsahu a s úpravami nachystáme. Jak to bude dál se uvidí.

Aby vody nebylo málo, napustili jsme pořádný bazén a abychom zastrašili zakaboněnou oblohu, připravili jsme luky a šípy. Zprovoznili jsme i další  herní stanoviště a krátce po druhé hodině jsme vítali první malé i velké účastníky. Program  za doprovodu hudby nabíral na obrátkách a déšť postupně ubíral na své intenzitě. Na stanovištích se bojovalo o dukáty, a ty pak bylo možné utrácet za zmrzlinu, palačinky, sladkosti a různé další drobnosti. Na oslavě svátku dětí se nás sešlo víc jak stovka a v závěru odpoledne se na všechny spoza mraků usmálo i sluníčko.

Děkujeme vedení Městyse Strunkovice nad Blanicí a TJ Sokol  za podporu a poskytnutí prostor pro pořádání akce, děkujeme svojnickým a strunkovickým hasičům za pomoc při zajišťování aquazorbingu, děkujeme všem, kdo se nezalekli nepřízně počasí a přišli si spolu s dětmi užít příjemné odpoledne.

Díky Péťovi, Míše a Vaškovi za zajištění lukostřelby, díky Tomášovi a Milanovi za zabezpečení aquazorbingu, díky Amálce, Míše, Barče, Marušce, Jirkovi, Martinovi a Verče za zajištění jednotlivých stanovišť, díky Andulce, Jarušce, Jitce, Markétce, Martině a Renče za zabezpečení zázemí. Veliké díky Timovi za to, že nás po celou dobu provázel od mixážního pultu hudbou a postaral se tak o zpříjemnění atmosféry.