Demdaal z.s.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Akce Akce v roce 2012 Letní setkání dětí a mládeže 2012

Letní setkání dětí a mládeže 2012

Email Tisk PDF

Holina_indian

IN DEO                  

IN DEO – Ten, který je zakotven v Bohu

Tak jako Indián, tak i Ty, tak i Já jdem každý svou cestou společně za jedním Světlem

Indiánské léto na Eustachu

Přisedni společně s námi k ohni poblíž týpí a poslouchej ...

Budeme ti vyprávět příběhy, které odvál čas,

přesto v nich ale často zahlédneš sám sebe.

Máš odvahu stát se jiným člověkem?

29. 7. - 8. 8. 2012

hájenka Eustach v lesích poblíž Kamenice nad Lipou

JE SOBOTA 28.7. 2012 A KOMLETNÍ TÝM (ZHRUBA 30 LIDÍ) ODJÍŽDÍ NA EUSTACH, ABY NA MÍSTĚ DOKONČIL POSLEDNÍ PŘÍPRAVY.

TĚŠÍME SE NA ZÍTŘEJŠÍ SETKÁNÍ S VÁMI, KTEŘÍ PŘIVEZETE DO AREÁLU DĚTI, TĚŠÍME SE NA NADCHÁZEJÍCÍ DNY INDIÁNSKÉHO TÁBOŘENÍ. DĚKUJEME ZA DŮVĚRU A PROSÍME O MODLITBU.

 Veškeré informace a potřebné dokumenty nalezneš ZDE

 

Odjezd – příjezd na tábořiště: Přivezte prosím své děti v neděli 29. 7. 2012 přímo na tábořiště, a to mezi 16:30 –17:00 hod. Pro ty, kteří si přáli zajistit dopravu (12 dětí –vyznačeno na přihláškách), bude přistaven mikrobus na Malé náměstí na autobusovou zastávku v Prachaticích, sraz ve 12: 50 a  před budovu fary v Netolicích, sraz ve 13:20. Přiveďte prosím své dítě včas.Na e-mailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   napište, na jakém místě Vaše dítě nastoupí.

Na tábořišti proběhne slavnostní zahájení tábora spolu s rodiči – předpokládané zakončení v 19:00 hod.

Návrat: Autobusy ve středu  8. srpna kolem 16:00 k farnímu úřadu v Netolicích (z organizačních a bezpečnostních důvodů jinde zastavovat nebudeme).

Každé dítě musí při příjezdu na tábořiště odevzdat vyplněné prohlášení o svém zdravotním stavu (vytiskněte si prosím z přílohy nebo z webových stránek a vyplňte s datem 29. 7. 2012). Nezapomeňte také na kopii průkazu pojištěnce (nedávejte prosím dětem originál).

Adresa Tábořiště: Rekreační areál EUSTACH, 394 70, Těmice 91, okres Pelhřimov

Co všechno s sebou

Trička, ponožky, spodní prádlo, kapesníky, ručníky, tepláky, svetr, čepice proti slunci, šátek, větrovka (bunda) nebo šusťákový převlek, sportovní obuv, pláštěnka, hygienické potřeby, repelentní přípravek, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, batůžek na výlet, gumovky, psací potřeby, spacák, karimatka, baterka, láhev na pití o objemu cca 0,5 – 1 l nejlépe se sacím uzávěrem, hudební nástroj. Nedávejte prosím dětem nové oblečení (budeme si hrát v přírodě, tvořit – hrozí tedy ušpinění, poškození), žádné cenné věci (není v našich silách je hlídat). Finanční obnos děti nepotřebují - snad jen drobné na poštovní známky.

Dále prosíme, zda dítěti zhotovíte jednoduchou, jednobarevnou pelerínu kosočtvercového nebo kosodélníkového tvaru bílé nebo jiné světlé barvy  s otvorem pro hlavu  – postačí jednoduché začištění entlem, případně může být i starší bílé tričko větší velikosti. Na táboře  budeme vyrábět společný kostým. 

Pár slov pro rodiče

V průběhu letošního tábora nebude vyhrazen návštěvní den. Abychom však umožnili i Vám rodičům zažít táborovou atmosféru, rozhodli jsme se pro slavnostní zahájení tábora spolu s Vámi v nedělní podvečer.

Prosím, upozorněte nás na pravidelné podávání léků, na zdravotní omezení a zvláštnosti v chování a návycích Vašeho dítěte, předejde se tak zbytečným problémům na táboře.

Do táborové kuchyně přivítáme jakékoli potraviny (pouze pokud je to ve Vašich možnostech, pokud disponujete nějakými přebytky z domácí produkce – např. ovoce, zelenina, brambory, med, marmeláda…)

Veškeré dotazy a připomínky směřujte k uším organizátorů –hlavní vedoucí tábora R. Nováková, tel. 388 327 362 ve večerních hodinách nebo mobil 728 375 786. Nejčastější  dotazy a odpovědi na ně naleznete na webových stránkách v sekci tábor. Zde jsou také zveřejněny všechny potřebné informace.

Během tábora bychom Vás rádi informovali o jeho průběhu a to prostřednictvím našich webových stránek WWW.DEMDAAL.CZ – sledujte prosím tuto adresu. Máte možnost prostřednictvím jednoduchého formuláře psát dětem zprávy (opačně nikoliv), které budeme zveřejňovat na táborové vývěsce. :) Přímo v tábořišti není připojení k internetu a je zde také špatný signál všech mobilních operátorů. Budeme moci být tedy s Vámi v kontaktu pouze nepravidelně, ale samozřejmě v případě důležitého sdělení kontakt zajistíme.