Demdaal z.s.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home O nás Výroční zprávy

Zde si můžete prohlédnout výroční zprávy za jednotlivé roky:

Email Tisk PDF

Výroční zpráva DEMDAAL 2010

Výroční zpráva DEMDAAL 2011

Výroční zpráva DEMDAAL 2012

Výroční zpráva DEMDAAL 2013

Výroční zpráva DEMDAAL 2014

Výroční zpráva DEMDAAL 2015

Výroční zpráva DEMDAAL 2016

Výroční zpráva DEMDAAL 2017

Výroční zpráva DEMDAAL 2018


Občanské sdružení DEMDAAL o.s. vzniklo počátkem roku 2010 a stojí za ním stejní lidé, kteří doposud organizovali letní tábory Římskokatolické farnosti Netolice. Navazuje na dlouholetou táborovou tradici v níž chce i nadále pokračovat a nově se chce orientovat na další akce pro děti a mládež a pořádat je během roku.

Spolupracujeme s Římskokatolickými farnostmi Netolice, Prachatice a Strunkovice nad Blanicí, a usilujeme o to, aby veškerá naše činnost byla provázena a nesena modlitbou.
Většina z nás prošla táborovým společenstvím postupně jako děti, rádcové, vedoucí, kuchaři, technici......Neseme si v sobě nezapomenutelné okamžiky radosti, nadšení, dobrodružství, přátelství......Nechceme si je nechávat jen pro sebe, ale chceme je rozdávat dál.
Zveme ke spolupráci všechny přátele, budeme vděčni za jakoukoli podporu a pomoc. Chceme společně drobnými, nepatrnými střípky skládat mozaiku velikého Božího díla.

Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali.

demdaal_logo

V prosinci 2015 proběhla transformace občanského sdružení DEMDAAL o. s. na zapsaný spolek DEMDAAL z.s. .Z rozhodnutí krajského soudu v Českých Budějovicích byl 15.12.2015 zapsán do spolkového rejstříku spolek DEMDAAL z.s.