Demdaal z.s.

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home


Bodování

Email Tisk PDF

Klasické určování pořadí skupin, namísto bodů ale družiny dostávají SLOVA podle následujícího klíče:

 1. místo – 10 slov
 2. místo – 9 slov
 3. místo – 8 slov
 4. místo – 7 slov
 5. místo – 6 slov
 • Slova se děti dozvídají na večerní slavnosti od Falca a píšou je barvou své družiny do velké knihy
 • Dvě skupiny Ořechů soutěží mezi sebou a vítěz má právo během následujícího napsat nadpis kapitoly nějakým alternativním způsobem (z přírodnin, obrázkem, ...)
 • Na konci tábora tak vznikne kniha psaná všemi dětmi tábora a symbolicky se tím zastaví působení prázdnoty a obnoví řád

Říše Fantazie v ohrožení
Nicota roztáhla svá křídla, chce obejmout a pohltit celou říši Fantazie. Kráčí rychle kupředu a zůstávají po ní prázdné bílé stránky knih. Společně s řádky mizí veškeré vědění, umění, touhy a sny, které lidstvo doprovázely odpradávna. Je třeba ji zastavit!

I Nicota má jméno
Nicota pohlcuje vše, zůstává po ní hluché prázdno a zvláštní stopy. Stopy, které nezanechala žádná lidská bytost. Nicota si totiž stvořila posla, který postupuje krok před ní a hledá ty, kteří se odmítají vzdát. Stvořila vlkodlaka, jehož jméno je Kmork.

Naděje v srdci
Odvážná srdce doprovází na cestě proti Nicotě drak Falco. To on jim dodává sílu a naději a chrání je mocným znamením Orin. S ním po boku a s Orinem na krku stále ještě zůstává naděje, že bude říše Fantazie zachráněna.

Pomoc na cestě
V říši Fantazie žijí různí magičtí tvorové a zvláštní bytosti, mnohé z nich však zasáhla do srdce Nicota. Stále ale existuje mnoho takových, které jsou ochotny pomáhat druhým. Skrývají se však na různých nepřístupných místech a není snadné je nalézt.

Aktualizováno Neděle, 13 Září 2009 10:19